arrowUp

Objednej se!

Z následujícího seznamu vyberte o co máte zájem, či máte pouze dotaz

Mám zájem o

Vaše jméno a email

Jméno
Email

Informace ohledně tetování

Umístění na těle
Popiš místo, kde si tetování představuješ (např, lýtko, předloktí, rameno atd.)
Popiš detailně svou představu motivu, barevnost, velikost popřípadě styl tetování..

Pokud máte obrázek nějaké inspirace, můžete ho přiložit zde

Připojit fotografii
Odešli formulář

Chtěl by si předělávku (Cover) nebo renovaci?

Pokud máš na kůži starší obrázek a přeješ si ho změnit, přijď na moje konzultační hodiny (Čtvrtek 17:00-20:00hod). Jedině naživo můžu říct, jestli jde se starou kérkou pracovat a překrýt ji novým designem. Někdy je starý obrázek takový, že překrytí není možné a nebo bych tomu nepomohl, v takových případech práci musím odmítnout a třeba doporučit laserové odstranění. V ideálním případě ti navrhnu skvělý cover, co ti udělá radost. Měj ale na vědomí, že překrýt nelze světlými barvami a jemnými motivy. Vždycky zohledňuji tvoji představu, ale nech si prosím ode mě poradit, co bude nejlepší.'

Máte zájem o velké tetování?

Pokud chcete potetovat větší část těla komplexnějším motivem, například celý rukáv, nohavice, celá záda, je nezbytné Váš nápad prokonzultovat osobně. Je důležité vidět umístění na klientovi a probrat, jak by mělo tetování vypadat, ať už v jakém stylu, barevnosti, jaké téma atd. Dále je důležité termínově rozplánovat a objednat sezení (celý rukáv muže být i na 4-5 sezeni).

Prosím tedy, na konzultace doneste nějakou inspiraci, fotky, materiály, abychom mohli detailně probrat váš nápad a vytvořit skvělý design.

Máte zájem o poukaz na tetování?

Pokud chcete obdarovat někoho poukazem na tetovaní, prosím využijte pro zakoupení konzultační hodiny.

Poukaz nelze využít na předělávky starého tetování tzv. covery a budoucímu klientovi musí být více jak 18 let. Poukazka platí vždy na rok od zakoupení.